Troll-1

Ξεκίνησε από Nifalios, 09 Σεπ 2014, 11:41:22 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Nifalios

Κε Πέτρο

Στο φροντιστήριο που δουλεύετε, format στους υπολογιστές κάνετε εσείς ή ο χημικός ;


petrosp13

Παπαδόπουλος Πέτρος
Καθηγητής Πληροφορικής

Nifalios

Σωστά ήξερα λοιπόν..

Χαιρετώ

tasospap

Απορώ τι ασχολήσε Πέτρο. Έχουν μάθει ένα NOCOSOPO και ένα CACO3 και τεμπελιάζουν σε όλη την υπόλοιπη ζωή τους. Εξέλιξη μηδέν.

Εσύ και θα διδάξεις, και θα αλλάξει η ύλη σου 150 φορές γιατί εξελίσονται τα πράγματα, και θα μάθεις να κάνεις και format, ιστοσελίδες, να στήνεις server, να προγραμματίζεις, κτλ. επειδή το γουστάρεις!

itt

Παράθεση από: Nifalios στις 09 Σεπ 2014, 11:41:22 ΜΜ
Κε Πέτρο

Στο φροντιστήριο που δουλεύετε, format στους υπολογιστές κάνετε εσείς ή ο χημικός ;

Μιλάμε για γνήσιες ελληνικές σουρεάλ ατάκες. Ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα.

Λαμπράκης Μανώλης

Παράθεση από: Nifalios στις 09 Σεπ 2014, 11:41:22 ΜΜ
Κε Πέτρο

Στο φροντιστήριο που δουλεύετε, format στους υπολογιστές κάνετε εσείς ή ο χημικός ;



???????????????????   Καλημέρα σε όλους πρωί πρωί ...... μάλλον είναι πολύ πρωί γιατί μόλις διάβασα αυτό εδώ ... δεν κατάλαβα ρε παιδιά τι ήταν τώρα αυτό ???? ποιο ακριβώς το νόημα της ερώτησης, ειλικρινά δεν το έχω πιάσει ακόμη .....

Λαμπράκης Μανώλης

Παράθεση από: Nifalios στις 09 Σεπ 2014, 11:46:23 ΜΜ
Σωστά ήξερα λοιπόν..

Χαιρετώ

ωχ ...... έχει και συνέχεια .... δηλαδή ??? σωστα ήξερες τι ακριβώς ??? ποιο το νόημα ξανά ??

itt

Παράθεση από: mkouv στις 10 Σεπ 2014, 05:47:06 ΠΜ
ωχ ...... έχει και συνέχεια .... δηλαδή ??? σωστα ήξερες τι ακριβώς ??? ποιο το νόημα ξανά ??

Δεν νομίζω ότι θα τον ξαναδούμε τον συγκεκριμένο.

Nifalios

Παράθεση από: itt στις 10 Σεπ 2014, 09:36:36 ΠΜ
Δεν νομίζω ότι θα τον ξαναδούμε τον συγκεκριμένο.
θα με ριξει κανεις σε χαντακι;

Nifalios

Παράθεση από: tasospap στις 09 Σεπ 2014, 11:48:29 ΜΜ
Απορώ τι ασχολήσε Πέτρο. Έχουν μάθει ένα NOCOSOPO και ένα CACO3 και τεμπελιάζουν σε όλη την υπόλοιπη ζωή τους. Εξέλιξη μηδέν.

Εσύ και θα διδάξεις, και θα αλλάξει η ύλη σου 150 φορές γιατί εξελίσονται τα πράγματα, και θα μάθεις να κάνεις και format, ιστοσελίδες, να στήνεις server, να προγραμματίζεις, κτλ. επειδή το γουστάρεις!
Αν μου επιτρεπετε : ειναι ασχολεισαι οχι ασχολησε

Μιας και εχουμε ευαισθησια για την εκπαιδευση το λεω

seibei

Παράθεση από: Nifalios στις 10 Σεπ 2014, 11:32:29 ΠΜ
Αν μου επιτρεπετε : ειναι ασχολεισαι οχι ασχολησε

Μιας και εχουμε ευαισθησια για την εκπαιδευση το λεω
Χαχαχα, δεν έχεις βαλει έναν τόνο και κάνεις και υπόδειξη ορθογραφίας....

xara_pap

Nifalie ποιό ακριβώς είναι το πρόβλημά σ; Οτι θέλουμε να σώσουμε τη δουλειά μας;

seibei

Παράθεση από: xara_pap στις 10 Σεπ 2014, 12:03:36 ΜΜ
Nifalie ποιό ακριβώς είναι το πρόβλημά σ; Οτι θέλουμε να σώσουμε τη δουλειά μας;
Δεν ενδιαφέρεται για δουλειές και τέτοια ο Nifitsalios, είναι ένας αγνός στρατιώτης της επιστήμης και της εκπαίδευσης,
που μάχεται τις δυνάμεις του σκοταδισμού και της οπισθοδρόμησης, ανιδιοτελώς και με κάθε κόστος.

Αποστολάτος Άκης

Μην ασχολείστε ρε παιδιά. Το επίπεδο του καθενός φαίνεται από τα σχόλιά του και από τη συμπεριφορά του. Άνθρωπος ο οποίος μπαίνει απλά για να χλευάσει, κοροϊδεύσει ή για να τρολάρει έχει κάποιο πρόβλημα.. Ας δείξουμε κατανόηση.. Μην απαντάτε σε προκλήσεις που μόνο αποπροσανατολισμό θα φέρουν. Ο Πέτρος(συγχώρεσε μου τον ενικό) απάντησε με χιουμορ και τον αποστόμωσε...

itt

Παράθεση από: Nifalios στις 10 Σεπ 2014, 11:30:20 ΠΜ
θα με ριξει κανεις σε χαντακι;

A καλώς τον. Όχι, απλά το λογικό (και φρόνιμο)  ήταν να πετάξεις την τρολλιά σου και να φύγεις.