Βιβλίο με ασκήσεις "Το ΣΤΕΚΙ"

Ξεκίνησε από P.Tsiotakis, 09 Μαΐου 2009, 05:49:38 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

P.Tsiotakis

Συνάδελφοι, μπορώ να κυκλοφορήσω ένα βιβλίο που να περιλαμβάνει ασκήσεις απο το ωραίο αυτό φορουμ αν κάθε μια απο αυτές περιέχει τη λέξη  "στέκι" ?

Γιατί κάτι πήρε το αυτί μου σήμερα

evry


Kαλά ρε, ακόμα δε στέγνωσε το μελάνι στο δεύτερο τεύχος σου, και πας και για άλλο βιβλίο???
What I cannot create I do not understand -- Richard Feynman
http://evripides.mysch.gr

P.Tsiotakis

Ευρυπίδη, εσύ θα είχες πρόβλημα αν κυκλοφορούσε βιβλίο με την ένδειξη "στέκι";

Έλαβα ένα mail σήμερα και θα το ψάξω...

P.Tsiotakis

Διευκρινιστικά θα ήθελα να επισημάνω ότι δεν αναφέρομαι σε μένα
(καθώς εγώ χρησιμοποιώ μόνο ασκήσεις που έχω δημιουργήσει μόνος, που περιέχει το διδακτικό πακέτο, θέματα εξετάσεων ή τέλος ασκήσεις που είναι ευρύτατα διαδεδομένες π.χ. διόρθωση βαθμολογίας εξετάσεων),

αλλά σε βιβλίο που κυκλοφορεί ήδη και εμπεριέχει ασκήσεις απο το στέκι

Laertis

Αχ ρε Παναγιώτη με τα υπονοούμενά σου , κι εγώ αρχικά νόμισα ότι θέλεις να το κυκλοφορήσεις εσύ .... κι ήμουν έτοιμος να σου τα ψάλλω ;D

Αυτό που αναφέρεις είναι γεγονός ή απλά μια πληροφορία (ή φήμη). Το έχεις δει το συγκεκριμένο "πόνημα" ;

Γιατί αν υπάρχει και κυκλοφορεί κάτι τέτοιο νομίζω ότι είναι πολύ χοντρό ...  >:(    Επιφυλλάσομαι για τη συνέχεια μέχρι να υπάρξει επιβεβαίωση ......

Νικολακάκης Γιώργος
Μηχανικός Η/Υ Συστημάτων
Καθηγητής Πληροφορικής
http://users.sch.gr/gnikola

P.Tsiotakis

Συγγνώμη που σας τρόμαξα παιδιά, όμως σπουδάζω σεναριογραφία στην Τενεούπολη και ήθελα να δημιουργήσω σασπενς.

Το θέμα είναι αν συμβαίνει κάτι τέτοιο...

veni

έ ρε Αρβίλογλου που σου χρειάζεται... :D
Βενιέρης Γεώργιος
Καθηγητής Πληροφορικής
Πιλοτικό (R.I.P.)  Γυμνάσιο

ntzios kostas

#7
Συμβαίνει από ένα βιβλίο εκδόσεων Γκιούρδα Βασίλη. Συγγραφέας Λυκούργος Ψαρούλης.

Αλλά είναι σίγουρα λάθος του;
Το μάθημα Ανάπτυξη Εφαρμογών δεν έχει σαν στόχο την εκμάθηση κάποιου συγκεκριμένου προγραμματιστικού περιβάλλοντος ούτε την καλλιέργεια προγραμματιστικών δεξιοτήτων από τη μεριά των μαθητών. Δεν αποσκοπεί στη λεπτομερειακή εξέταση της δομής, του ρεπερτορίου και των συντακτικων κανόνων κάποιας γλώσσας...

EleniK

λένε γενικά για στέκι? ή το στέκι των πληροφορικών? γιατί ξέρω και άλλα στέκια εδώ στη Θεσσαλονίκη π.χ. του βιολογικού
Ελένη Κοκκίνου
Καθηγήτρια Πληροφορικής, ΠΕ19