Έκτακτη Γενική Συνέλευση της Π.Ε.ΚΑ.Π. στις 16/3/2011

Ξεκίνησε από skoud, 03 Μαρ 2011, 08:38:04 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Katsadouros_Dhm

Συνάδελφε arliba ή mirtilo ή μόνο το ένα από τα δύο, ειλικρινά δεν έχω κανένα πρόβλημα ή μάλλον έχω πολύ πιο σοβαρά προβλήματα από αυτό.
Ας είμαστε πιο ευγενικοί μεταξύ μας (το χιούμορ είναι καλοδεχούμενο, ξαναλέω ότι όσα μηνύματα έγραψα που σε αφορούν άμεσα ή έμμεσα δεν είχαν καμία κακή πρόθεση, νομίζω και σχεδόν όλων των άλλων συναδέλφων είναι στο ίδιο μήκος κύματος).

arliba

#136
Παράθεση από: Katsadouros_Dhm στις 16 Δεκ 2011, 10:41:05 ΜΜ
Συνάδελφε arliba ή mirtilo ή μόνο το ένα από τα δύο, ειλικρινά δεν έχω κανένα πρόβλημα ή μάλλον έχω πολύ πιο σοβαρά προβλήματα από αυτό.
Ας είμαστε πιο ευγενικοί μεταξύ μας (το χιούμορ είναι καλοδεχούμενο, ξαναλέω ότι όσα μηνύματα έγραψα που σε αφορούν άμεσα ή έμμεσα δεν είχαν καμία κακή πρόθεση, νομίζω και σχεδόν όλων των άλλων συναδέλφων είναι στο ίδιο μήκος κύματος).

και εγώ, επειδή θεώρησα καλοπροαίρετη την ερώτησή σου, σου απάντησα με ειλικρίνεια.
cheers
"Ευτυχώς, το στέκι είναι (τελικά) μια όαση Δημοκρατίας" -- Keep Growing
Μετά το law-bay.com, καιρός είναι να πάμε και για το law-bay.edu !
Το υπουργείο κυνοβολευτικής υγείας προειδοποιεί: Τα κείμενα που προκύπτουν από ψηφοφορίες. προκαλούν σύγχυση, θυμό, εφίδρωση και υψηλούς καρδιακούς σφυγμούς σε όσους πάσχουν από ψηφοφοβία.

geokra

Ας γράφει ό,τι θέλει ο καθένας ρε παιδιά. δικαίωμα του είναι, αρκεί να μην υβρίζει ή προκαλεί ή προσβάλει. δεν θα κάνουμε το ψυχογράφημα κανενός, και δεν μπορούμε και να κρίνουμε κάποιον αγνοοώντας το χαρακτήρα του, τις επιδιώξεις του, τα κίνητρά του.
οπότε, όποιος θεωρεί ανάξια σχολιασμού άλλα σχόλια, απλά αδιαφορεί, ξανααδιαφορεί και το θέμα θα τελειώσει πριν καλά καλά ξεκινήσει.
τώρα τα άλλα τα ακούω βερεσέ όλα.