Φετινό 4ο θέμα - Επαναληπτική κλήση υποπρογραμμάτων

Ξεκίνησε από Γιάννης Σ., 01 Μαΐου 2010, 07:46:54 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Γιάννης Σ.

Επειδή από ότι φαίνεται και φέτος το 4ο θέμα θα έχει πίνακες και επαναληπτική κλήση ενός υποπρογράμματος, μήπως μπορεί κάποιος να ανεβάσει κάποιες 'προτινόμενες' ασκήσεις για εξάσκηση;
  ;)

zwoula

στο στεκι δεν ασχολουντε με προβλεψεις οποτε δε θα σου απαντησει κανεις!αν χρειαζεσαι θεματα σαν το περσινο 4ο στειλε μου σε προσωπικο μηνυμα το e mail σου και ευχαριστως να σε βοηθησω! ειρωνικα παντα προς τους 'μεγαλους', φιλικα παντα προς εσενα!
Κάποτε είχαμε χρόνο για τον εαυτό μας.
Σήμερα δεν έχουμε χρόνο για κανένα....
Αυτό το «Κάποτε», το έλεγαν ζωή..

zwoula

σαν συμβουλη διαβασε ΤΑ ΠΑΝΤΑ και δωσε ιδιαιτερη προσοχη σ'αυτα που εχεις προαισθημα!περυσι και εγω ειχα προαισθημα σε μερικα θεματα και επεσα σε οοολα μεσα,ειδικα στο αοδε. καλη επιτυχια σου ευχομαι και να εισαι παντα καλα!
Κάποτε είχαμε χρόνο για τον εαυτό μας.
Σήμερα δεν έχουμε χρόνο για κανένα....
Αυτό το «Κάποτε», το έλεγαν ζωή..

Cloud_Strife

Παράθεση από: Greendaz στις 01 Μαΐου 2010, 07:46:54 ΜΜ
Επειδή από ότι φαίνεται και φέτος το 4ο θέμα θα έχει πίνακες και επαναληπτική κλήση ενός υποπρογράμματος, μήπως μπορεί κάποιος να ανεβάσει κάποιες 'προτινόμενες' ασκήσεις για εξάσκηση;
  ;)
Οι προτάσεις είναι τόσες όσες και οι πιθανοί συνδυασμοί που μπορεί να σκεφτεί κανείς... Πάντως δίνω φέτος και πιστεύω ότι θα κινηθούν στα περσινά και λίγο πιο πέρα. Δηλαδή κλήση διαδικασίας που θα καλεί επαναληπτικά συνάρτηση και γενικά κάτι λίγο πιο πολύπλοκο. Σίγουρα όσες περισσότερες σύνθετες ασκήσεις λύνει κανείς τόσες περισσότερες πιθανότητες να γράψει άριστα. Όχι ότι αν δεν το κάνεις το άριστα αποκλείεται. Όλα είναι σχετικά. Το μόνο που μένει είναι να περιμένουμε μέχρι τις 28 του Μάη!

zwoula

εγω πιστευω θα ειναι πιο ευκολο επιπεδο απο τα περσινα! αν και εμενα μου φανηκαν μια χαρα,δεν ειχα λυσει πολλες ασκσησεις στα υποπρογραμματα και εγραψα 19,εχασα απο το τελευταιο θεμα μονο.
Κάποτε είχαμε χρόνο για τον εαυτό μας.
Σήμερα δεν έχουμε χρόνο για κανένα....
Αυτό το «Κάποτε», το έλεγαν ζωή..

Γιάννης Σ.

Έγραψες 19 στα περσινά;  Μπράβο, το θέμα είναι ότι εγώ διδάσκω το μάθημα εδώ και καμιά 5ετία, απλά έψαχνα κάτι φρέσκο γιατί από ασκήσεις άλλο τίποτα.
;)

Γιάννης Σ.

Παράθεση από: zwoula στις 02 Μαΐου 2010, 04:42:21 ΜΜ
...ειρωνικα παντα προς τους 'μεγαλους', φιλικα παντα προς εσενα!

Α, και είμαι μεγάλος δυστυχώς...
:(

zwoula

ενταξει μωρε,θα κανω την καρδια μου πετρα και  θα σου μιλησω.... χαχαχα!!!!! αλλα για να το διδασκεις 5ετια δε θα εισαι και 60. :Pο καθηγητης μου ειναι 33... ;)
Κάποτε είχαμε χρόνο για τον εαυτό μας.
Σήμερα δεν έχουμε χρόνο για κανένα....
Αυτό το «Κάποτε», το έλεγαν ζωή..